Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Obsługa stoiska z fajerwerkami

Leszno, Leszno,

Agencja Pracy Tymczasowej Biuro Promo Sp. z o.o. - JOBMAN.pl/ działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163/3 dla swojego Klienta poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK STOISKA FAJERWERKI &#8211; praca czasowa
Miejsce pracy:Leszno

Oferujemy:
- pracę od zaraz!
- atrakcyjne  wynagrodzenie w systemie miesięcznym

Zadania na stanowisku:
- sprzedaż sztucznych ogni
- utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Oczekiwania wobec kandydatów:
- dokładność i precyzja w wykonywaniu obowiązków
- sumienność i zaangażowanie

Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o wysłanie aplikacji na adres:
adam.ilkowski@biuropromo.pl/ tel.512659325
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. Dz. Ust. Nr 133 poz. 883&#8221;
Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 14 Grudzien, 2011  18:00

Identyfikator: 362319

Wyświetleń: 3953