Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Niezależny Sprzedawca

(Leszno, Leszno, )

OXYCOM S.A. poszukuje współpracowników do budowy struktur sprzedaży (MLM) innowacyjnych produktów z branży teleinformatycznej.
Liczy się zaangażowanie oraz samodyscyplina, a nie wiek i doświadczenie.
Czekamy na Twoje CV mlm@oxycom.pl (w temacie maila podaj nazwę województwa)

Oczekujemy:
&#8226; zaangażowania,
&#8226; dobrej organizacji pracy własnej,
&#8226; zainteresowania branżą teleinformatyczną (mile widziane).
Twoje główne zadania:
&#8226; sprzedaż usług/produktów OXYCOM SA ,
&#8226; pozyskiwanie nowych klientów,
&#8226; utrzymywanie pozytywnych relacji z pozyskanymi klientami.
Oferujemy:
&#8226; współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą,
&#8226; nieograniczone możliwości zarobku przy sprzedaży atrakcyjnych, innowacyjnych produktów,
&#8226; możliwości rozwoju w strukturach MLM (wypracowanie dochodu pasywnego),
&#8226; szkolenia produktowe, sprzedażowe oraz pełne wsparcie techniczne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.