Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie og這szenie

Merchandiser mobilny &#8211; Rumia i P馧wysep Helski &#8211; od 15 czerwca!

(Rumia, Rumia, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Za這瞠nia:
 Start 15 czerwca
 Praca 6 dni w tygodniu od wtorku do niedzieli &#8211; oko這 8h-9h dziennie licz帷 z przejazdami
 Odwiedzanie oko這 18 punkt闚 detalicznych dziennie &#8211; ma貫 sklepy spo篡wcze, restauracje, bary, puby, kluby
 Poruszanie si w obr瑿ie wyznaczonego obszaru

Zadania:
 Wyk豉danie towaru na p馧ki sklepowe
 Dbanie o ekspozycj towaru na p馧kach sklepowych
 Raportowanie
 圭is豉 wsp馧praca z PH oraz Koordynatorem

Oferujemy:
 Wynagrodzenie 1700 z netto/miesi帷 + premia uznaniowa
 Umow cywilno &#8211; prawn
 Samoch鏚 s逝瘺owy + dodatek paliwowy
 Szkolenia i wsparcie Koordynator闚 oraz Przedstawicieli Handlowych
 Serwis Lidera rynku z bran篡 piwnej!

Oczekujemy:
 Aktualnej ksi捫eczki sanepidu
 Do鈍iadczenia w merchandisingu lub w sprzeda篡
 Mile widziane osoby z telefonem z systemem android
 Os鏏 zdecydowanych, komunikatywnych i dyspozycyjnych

Zainteresowane osoby prosimy o przes豉nie CV pod adres: k.dziewanowski@dema.com.pl

Tytu wiadomo軼i, np.: Jan Kowalski &#8211; Merchandiser Mobilny G W豉dys豉wowo i P馧wysep Helski

Prosimy o wype軟ienie formularza rekrutacyjnego (link podany ni瞠j nale篡 skopiowa i wklei do paska przegl康arki):

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl