Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Merchandiser

Jelenia Góra, Jelenia Góra,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja Pracy Tymczasowej

Zatrudni do naszego zespo³u osoby na stanowisko

Merchandiser w markecie Tesco

Merchandiser mobilny

Miejsce pracy: Teren Miasta Jelenia Góra

ZADANIA:

Wyk³adanie i eksponowanie towarów naszego klienta
Zapewnienie prawid³owej ekspozycji towarów.
Kontrola terminów wa¿no¶ci towarów.
Udzia³ w organizacji akcji promocyjnych i reklamowych.
Nawi±zywanie dobrych relacji z kierownikami sklepów, oraz przedstawicielami handlowymi.
Raportowanie wyników pracy

WYMAGANIA:

Ksi±¿eczka Sanepid
Dostêp do internetu.
Du¿a motywacja do pracy.

Dyspozycyjno¶æ od poniedzia³ku do soboty w godzinach wieczornych w sklepie Tesco

Dyspozycyjno¶æ od poniedzia³ku do pi±tku ok 4h w godz, rannych (merchandiser mobilny) wymagany w³asny samochód.

Zainteresowane osoby prosimy o przesy³anie aplikacji za po¶rednictwem formularza rekrutacyjnego z zaznaczeniem preferowanego miejsca pracy.

Og³oszenie dodane: Sroda, 03 Lipiec, 2013  18:06

Identyfikator: 466633

Wy¶wietleñ: 4308

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Merchandiser - Serwisant
  2. Merchandiser &#8211; sprzedawca do Dzia³u Eleckro Eco na terenie Warszawy
  3. Merchandiser Gliwice
  4. Merchandiser - Poznañ Zamenhofa
  5. Merchandiser