Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

MenedŻer SprzedaŻy

(Polska Północno - Zachodnia, Szczecin, )

Personia wspiera Cię w osiąganiu sukcesów i realizowaniu Twoich celów &#8211; biznesowych i osobistych. Prowadzimy rekrutacje, szkolenia, projekty doradcze. Obecnie dla naszego Klienta z branży sportowej poszukujemy osoby na stanowisko:

MENEDŻER SPRZEDAŻY
Miejsce pracy: Polska Północno - Zachodnia
nr ref.: 15/03/2011

Cel stanowiska:
Budowanie sieci sprzedaży w regionie Polski Północno &#8211; Zachodniej.

Podstawowe obowiązki:

* Opracowanie planu rozwoju sieci sprzedaży w Polsce Północno &#8211; Zachodniej

* Pozyskiwanie nowych klientów

* Utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami

* Realizowanie planów sprzedażowych na założonym poziomie

* Raportowanie, sporządzanie sprawozdań

Od kandydata oczekujemy:

* Minimum 1 rok doświadczenia pracy w sprzedaży

* Minimum 2 lata doświadczenia pracy w branży sportowej i/lub turystycznej

* Minimum średniego wykształcenia

* Bardzo dobrej obsługi środowiska Windows, pakietu MS Office

* Czynnego Prawa jazdy

* Znajomość języka angielskiego będzie atutem

* Posiadanie kontaktów zawodowych w branży sportowej i/lub turystycznej będzie atutem

* Umiejętności przekonywania, wywierania wpływu i autoprezentacji, komunikatywności, otwartości, umiejętności pracy w stresie.

Oferujemy:

* Pracę samodzielną i pełną wyzwań

* Umowę o pracę / działalność gospodarcza

* Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy

* Samochód służbowy oraz narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (komórka, laptop)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: natalia.kur@personia.pl , podając w tytule maila nazwę stanowiska i nr ref.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 09 Marzec, 2011  12:11