Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Manager Zespołu Sprzedaży

Łódź, Łódź,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Międzynarodowa korporacja z sektora bankowości, zajmująca jedno z czołowych miejsc pośród firm w Polsce i Europie, poszukuje pracownika na stanowisko:

MANAGER ZESPOŁU SPRZEDAŻY

WYMAGANIA:
&#8226; preferowanie doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Zespołu;
&#8226; preferowane doświadczenie w sektorze produktów bankowych;
&#8226; umiejętność zarządzania zespołem;
&#8226; inicjatywa, samodzielność, determinacja w osiąganiu celów
&#8226; doświadczenie w planowaniu działań sprzedażowych;
&#8226; znajomość technik sprzedażowych oraz negocjacji;
&#8226; umiejętność motywowania zespołu;
&#8226; umiejętności analityczne;
&#8226; prawo jazdy kat B;
&#8226; dobra znajomość obsługi programów MS Excel oraz MS Word.

OBOWIĄZKI:
Osoba na stanowisku Managera Zespołu Sprzedaży zajmowała się będzie:
&#8226; zarządzaniem podległym zespołem sprzedażowym (rekrutowanie, planowanie, organizowanie, pracy zespołu, motywowanie zespołu);
&#8226; organizowaniem procesów sprzedażowych,
&#8226; zapewnieniem prawidłowej realizacji zadań związanych ze wsparciem oddziałów;
&#8226; koordynowaniem działań promocyjnych mających na celu wsparcie sprzedaży.
&#8226; Inicjowaniem działań prowadzących do wzrostu sprzedaży produktów i usług bankowych.

OFERUJEMY:
&#8226; atrakcyjne warunki wynagrodzenia (wysoka podstawa + premia sprzedażowa);
&#8226; laptop, komórka;
&#8226; regularność i terminowość wypłat;
&#8226; szerokie możliwości rozwoju oraz szkolenia produktowe i wdrożeniowe.

Aby aplikować na powyższe stanowisko prosimy wysłać aktualne CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy:

basia@aboutyou.pl/

z podaniem numeru referencyjnego:

&#8222;MZS&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 20 Wrzesien, 2012  08:55

Identyfikator: 416365

Wyświetleń: 2047