Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie

Manager Sprzedaży (woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie)

(Podlaskie, Białystok, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Www.autoguard.pl

Renomowana i dynamicznie rozwijająca się na rynku nowych technologii firma, zajmująca się projektowaniem nowoczesnych rozwiązań biznesowych z zakresu mobilnej transmisji danych (oprogramowanie, sprzęt i usługi), nawigacji satelitarnej, skutecznej ochrony pojazdów oraz kompleksowego zarządzania transportem, poszukuje pracowników na stanowisko:

(NR REF.)

Zakres obowiązków:

Pracownik będzie odpowiedzialny (m.in.) za:
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- Rozbudowę sieci dealerskiej
- Nadzór nad lokalną siecią dealerów
- Udzielanie wsparcia dealerom i agentom w zakresie sprzedaży produktów i usług
- Prowadzenie szkoleń w zakresie sprzedaży i obsługi posprzedażnej
- Planowanie działań z zakresu wsparcia sprzedaży dla nadzorowanego regionu
- Opracowywanie planów sprzedaży w ramach nadzorowanej sieci sprzedaży w regionie

Od kandydatów oczekujemy:

Wymagania:
&#61485; Doświadczenie w utrzymywaniu relacji z Klientami
&#61485; Realizacji założonych celów sprzedażowych
&#61485; Rozwój podległego rynku sprzedaży
&#61485; Sporządzanie ofert i negocjacje z Klientem
&#61485; Reprezentowanie firmy na zewnątrz
&#61485; Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu

Mile widziane:

&#61485; Znajomość zagadnień związanych z rynkiem telematyki

Oferujemy:

&#61485; Pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
&#61485; Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + nagroda uznaniowa)
&#61485; Dodatkowe bonusy (opieka zdrowotna, dofinansowanie posiłków)
&#61485; Samochód służbowy
&#61485; Laptop i telefon komórkowy
&#61485; Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
&#61485; Szkolenia
&#61485; Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@autoguard.pl z dopiskiem w tytule:
Manager Sprzedaży (woj&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;..) (NR REF.).

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie na potrzeby rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997, Dz. U. 133, poz.883"