Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant biznesowy Łódź

Łódź, Łódź,

Gruper - Jesteśmy pierwszym i największym polskim serwisem zakupów grupowych, oferującym każdego dnia atrakcyjne usługi i produkty dostępne szerokiej rzeszy klientów w największych miastach Polski. W wyniku dynamicznego rozwoju w ciągu zaledwie 18 miesięcy działania dołączyliśmy do grona 10 największych firm e-commerce według rankingu Gemius 9/2011. Chcesz wykorzystać swój potencjał i kreatywność w niezwykle szybko rozwijającej się firmie i branży &#8211; dołącz do nas. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Konsultant biznesowy
Miejsce pracy:ŁÓDŹ

Zadania:

pozyskiwanie umów z partnerami biznesowymi w powierzonym rejonie,

bezpośrednie, telefoniczne oraz mailowe kontakty z partnerami biznesowymi,

ustalanie wspólnie z partnerami biznesowymi szczegółów ofert,

prowadzenie negocjacji,

utrzymywanie stałych relacji biznesowych.

Oczekujemy:

doświadczenia w aktywnej sprzedaży (mile widziane doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowej i niestandardowych form reklamy),

dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, łatwości w nawiązywaniu relacji handlowych,

zdolności negocjacyjnych, umiejętności słuchania i poznawania potrzeb klientów,

wewnętrznej motywacji i bardzo dobrej organizacji pracy własnej,

samodzielności w działaniu,

Oferujemy:

dynamiczną pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

wynagrodzenie powiązane z wynikami sprzedaży,

możliwości rozwoju zawodowego,

przyjazną atmosferę w zespole.

Jeśli jesteś zainteresowana/y dołączeniem do naszego zespołu zachęcamy do przesłania CV na adres rekrutacja2@gruper.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 01 Marzec, 2012  13:26

Identyfikator: 381179

Wyświetleń: 2719