Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant Klienta Biznesowego Siedlce i okolice

(Siedlce i okolice, Siedlce, )

Odpowiedz: siedlce@ms-orange.pl
Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zakres obowiązków:

* rozwój sprzedaży rozwiązań telekomunikacyjnych na powierzonym terenie,

* budowanie i utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi.

Jeżeli:

* masz pasje i marzenia które chcesz realizować,

* jesteś osoba samodzielną i przedsiębiorczą,

* masz potwierdzone sukcesami doświadczenie jako handlowiec( najlepiej w segmencieB2B),

* posiadasz duże zdolności interpersonalne i negocjacyjne,

* jesteś osoba o dużej kulturze osobistej, sympatyczną i zorganizowaną,

* posiadasz aktywne prawo jazdy oraz znajomość obsługi komputera.

Możemy Ci zaoferować:

* realizację planów i marzeń dzięki satysfakcjonującym zarobkom,

* rozpoczęcie kariery w dynamicznej organizacji,

* współpraca na zasadzie umowy subagencyjnej,

* niezbędne narzędzia do pracy.
siedlce@ms-orange.pl