Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie og這szenie

Konsultant Autoryzowanego Punktu Sprzeda篡

(Tychy, Tychy, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Arteria Retail S.A . pierwsza firma z bran篡 outsourcingu i wsparcia sprzeda篡 nale膨ca do Grupy Kapita這wej Arteria S.A. notowanej na Gie責zie Papier闚 Warto軼iowych, w zwi您ku z rozwojem projektu prowadzonego wsp鏊nie z operatorami telefonii kom鏎kowej, operatorami telewizji satelitarnej i telekomunikacji internetowej poszukuje:

Konsultanta Autoryzowanego Punktu Sprzeda篡

Nr ref: AR/KT/Tychy

Opis stanowiska:

- aktywna sprzeda i promowanie produkt闚 telefonii kom鏎kowej, telekomunikacji internetowej i telewizji satelitarnej;
- nawi您ywanie kontakt闚 oraz pomoc merytoryczna Klientom;
- podpisywanie um闚 z Klientami;
- raportowanie;

Oczekujemy:

- min. 鈔ednie wykszta販enie (mile widziani studenci);
- mile widziane do鈍iadczenie w sprzeda篡 us逝g;
- sprawne poruszanie si w systemach komputerowych;
- umiej皻no嗆 szybkiego uczenia si;
- wysoko rozwini皻e umiej皻no軼i interpersonalne;
- przebojowo嗆 i du穎 u鄉iechu;

Proponujemy:

- zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
- szkolenia produktowe i sprzeda穎we;
- realna mo磧iwo嗆 awansu zawodowego;
- atrakcyjne warunki finansowe;

Zainteresowane osoby prosimy o przes豉nie aplikacji na adres: praca@arteriasa.com w temacie podaj帷 nr ref. AR/KT/Tychy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: &#8222;Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z p騧. zm.).

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl