Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik marketu - Środa Wlk.

(Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, )

Impel Job Service dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko: KIEROWNIK MARKETU w Środzie Wielkopolskiej.

Obowiązki:
-Zapewnienie optymalnej organizacji sprzedaży
-Odpowiedzialność za właściwe zamawianie towarów z magazynu centralnego oraz dostawców bezpośrednich
-Minimalizacja strat inwenturowych oraz wynikających z przeterminowania towarów
-Terminowe przekazywanie danych i dokumentów do Centrali
-Nadzór nad racjonalnym wykorzystaniem i właściwym zabezpieczeniem obiektów, pomieszczeń i ich wyposażenia
-Stosowanie i przestrzeganie procedur opracowanych w Centrali
-Planowanie i udzielanie urlopów
-Comiesięczne planowanie czasu pracy pracowników
-Zapewnienie obowiązkowych szkoleń i badań lekarskich pracowników

Oferujemy:
-szkolenia
-umowę o pracę
-stałą pensję +premie

Wymagania:
-doświadczenie w sprzedaży na stanowisku kierowniczym
-bardzo dobra znajomość obsługi komputera
-książeczka sanepidowska
-prawo jazdy
-mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

CV i list motywacyjny proszę wysłać na adres mailowy: praca.poznan@impel.pl

W tytule maila proszę wpisać: KIEROWNIK &#8211; Środa Wlk.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 19 Sierpien, 2010  14:53