Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Sklepu (praca OD RAZU &#8211; PILNE!!!)

(Częstochowa, Częstochowa, )

Opis stanowiska:
&#8226; Wielopłaszczyznowe zarządzanie sklepem w branży rowerowo-sportowej
&#8226; Optymalizacja wyników sprzedaży
&#8226; Kontrola standardów obsługi klienta i wizualnych firmy
&#8226; Nadzorowanie standardów ekspozycji towarów w sklepie
&#8226; Rozwiązywanie trudnych sytuacji z klientami sklepu
&#8226; Zarządzanie i motywowanie podległego personelu
&#8226; Raportowanie wyników, przygotowanie analiz sprzedaży
&#8226; Prowadzenie dokumentacji zgodnie ze standardami firmy
&#8226; prowadzenie sklepu internetowego (oprogramowanie SOTE)

Wymagania:
&#8226; Minimum 2 lata pracy zawodowej na podobnym stanowisku w branży rowerowej lub sportowej
&#8226; Znajomość branży, wyczucie trendów
&#8226; Doświadczenie w zarządzaniu towarem
&#8226; Umiejętność przygotowywania analiz sprzedaży
&#8226; Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
&#8226; Umiejętność budowania dobrych relacji międzyludzkich
&#8226; Osobowość typu self-starter, dynamizm, kreatywność
&#8226; Zdolności analityczne i organizacyjne
&#8226; Wykształcenie wyższe
&#8226; Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

Oferta:
&#8226; Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie (PROWIZYJNE)
&#8226; Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
&#8226; Ciekawą pracę w młodym zespole

Miejsce pracy.: Częstochowa

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: artpol@artpol-turbo.pl. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 18 Marzec, 2010  11:21