Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Sklepu Stacjonarnego

(Kraków , Kraków, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Nasz Klient to Sklep Sportowy, który działa na rynku około 10 lat. W swoim asortymencie posiadają odzież, akcesoria, obuwie sportowe oraz sprzęt i akcesoria turystyczne. Do nowo otwartego sklepu stacjonarnego poszukuje osoby na stanowisko:

NR. Ref. WWK12KSPR
Miejsce Pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
Osoba odpowiedzialna będzie za organizację pracy sklepu, zarządzanie i motywowanie podległego zespołu, realizację planów sprzedażowych, jak również elementy Visual Merchandisingu oraz dbanie o poziom obsługi klienta.

Wymagania:
Znajomość branży handlu detalicznego
Doświadczenie na samodzielnym stanowisku kierowniczym.
Optymizm, entuzjazm oraz dyspozycyjność
Kompetencje w zakresie komunikacji interpersonalnej
Znajomość standardów obsługi Klienta.
Silne nastawienie na wyniki
Swobodna komunikacja w jęz. angielskim.
Wykształcenie minimum średnie (preferowany profil handlowy)

Klient oferuje:
Umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
Możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych,
Możliwości awansów wewnętrznych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: w.kuleczka@jobfinder.pl

w tytule proszę umieścić Nr Ref: WWK12 KSPR

Tel: 22 862 72 50

Prośba o umieszczenie na CV klauzuli:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 04 Wrzesien, 2012  10:14