Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Sklepu

(JarosŁaw, Jarosław, )

&#8222;Piotruś Pan&#8221; Sp. z o.o. Spółka komandytowa poszukuje kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK SKLEPU

Miejsce pracy: województwo podkarpackie &#8211; Delikatesy Piotruś Pan w Jarosławiu

Zadania kluczowe:
&#8226; Zarządzanie zespołem
&#8226; Rekrutacja, motywacja zespołu oraz kontrola kosztów sklepu
&#8226; Aktywna sprzedaż produktów
&#8226; Profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy
&#8226; Znajomość teoretyczna i praktyczna każdego z oferowanych produktów
&#8226; Prace administracyjne dotyczące sprzedaży i funkcjonowania sklepu
&#8226; Dbanie o wygląd sklepu
&#8226; Zarządzanie akcjami marketingowymi we współpracy z działem marketingu
&#8226; Profesjonalną obsługę klienta
&#8226; Obsługę kasy fiskalnej
&#8226; Ekspozycję towarów zgodnie ze standardami firmy

Wymagania:
&#8226; Doświadczenia w sprzedaży artykułów spożywczych oraz w profesjonalnej obsłudze klienta
&#8226; Doświadczenia w zarządzaniu zespołem (minimum 1 rok)
&#8226; Dyspozycyjności, sumienności, odpowiedzialności i samodzielności
&#8226; Umiejętności pracy w zespole, otwartości i komunikatywności
&#8226; Wysokiej motywacji wewnętrznej, kreatywności oraz zaangażowania w powierzone zadania
&#8226; Wykształcenia min. średnie (handlowe - mile widziane)

W zamian oferujemy:
&#8226; wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa uzależniona od efektów pracy
&#8226; pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
&#8226; zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail:
kadry@ppan.pl
Z tematem w e-mailu: &#8222;KIEROWNIK SKLEPU&#8221;

lub pocztą:

&#8222;Piotruś Pan&#8221; Sp. z o.o. Spółka komandytowa
Dział Kadr
ul. Nestora 8, 37-700 Przemyśl

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 20 Marzec, 2012  08:11