Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Key Account Manager ICT

(Poznań , Poznań, )

Nasz Klient jest jednym z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. Do swojego dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukuje osoby na stanowisko:
Nr ref.: AL12KAM
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
 Sprzedaż systemów zunifikowanej komunikacji (Unified Communications) w oparciu o produkty firmy Microsoft oraz rozwiązań z obszaru integracji systemów IT do klientów typu Enterprise i Public
 Budowanie i wdrażanie strategii sprzedaży zaawansowanych rozwiązań IT
 Prowadzenie zaawansowanych prezentacji oferowanych rozwiązań
 Aktywna współpraca z członkami zespołów sprzedażowo-wdrożeniowych oraz dostawcami i kooperantami

Wymagania:
 Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
 Co najmniej dwuletnie, doświadczenie w sprzedaży projektów informatycznych z sektora Enterprise i/lub Public
 Doświadczenie w tworzeniu i negocjowaniu umów sprzedażowych,
 Praktyczna znajomość Prawa Zamówień Publicznych
 Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
 Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, telefon służbowy),
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Szkolenia produktowe,
Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
a.lis@jobfinder.pl
Telefon kontaktowy: 607 15 68 74, WWW.jobfinder.pl
Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego

(z dopiskiem: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.")

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 18 Czerwiec, 2012  10:51