Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kasjer/kasjerka

Gniezno, Gniezno,

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl/ - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, dla swojego klienta poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

KASJER/KA - PRACA WEEKENDOWA
LOKALIZACJA: GNIEZNO

Opis stanowiska pracy
Zakres obowiązków: osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz profesjonalną obsługę klienta zgodnie ze standardami firmy.

Od Kandydatek/Kandydatów oczekujemy:
- wysokiej kultury osobistej
- umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
- komunikatywności i odpowiedzialności
- aktualnej książeczki sanepidowskiej
- mile widziane osoby uczące się, chętne do pracy w weekendy

Kontakt:
Zainteresowane osoby, prosimy o składanie aplikacji - CV drogą elektroniczną na adres santkowiak@jobman.pl/, KONIECZNIE z dopiskiem KASJERKA GNIEZNO

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm)

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 13 Grudzien, 2011  16:29

Identyfikator: 362019

Wyświetleń: 2931