Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Kasjer/ka

(Sosnowiec,Auchan, Sosnowiec, )
Kasjer/ka

Personnel Solutions Sp.z o.o. Jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą, polską firmą funkcjonującą jako agencja pracy tymczasowej (nr rej. 3636/6) i pośrednictwa pracy. Powołaliśmy naszą firmę aby w optymalny sposób połączyć osoby poszukujące pracy z ich przyszłymi pracodawcami.

Poszukujemy osób do pracy tymczasowej na stanowisko:

Kasjer/kasjerka w markecie Auchan w Sosnowcu

Pracuj na kasie i zarób na Święta !

numer ref. KS/Auchan

Obowiązki:

- Obsługa Klienta,
- Dokonywanie operacji kasowych

Kwalifikacje:

- Osoba od 18 roku życia
- Aktualna książeczka sanepidu
- Kultura osobista
- Umiejętność pracy w zespole
- Mile widziani studenci
- Dyspozycyjność

Oferujemy:

- Elastyczne godziny pracy dopasowywane do dyspozycyjności
- Pracę od zaraz
- Regularne i pewne wynagrodzenie godzinowe
- Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia
- Bezpłatnie szkolimy z obsługi kasy fiskalnej

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV wraz z zaznaczeniem numeru referencyjnego ogłoszenia: KS/AUCHAN w tytule e-maila na adres: m.zasucha@personnelsolutions.pl

Ze względu na dużą liczbę otrzymanych dokumentów aplikacyjnych, CV bez zaznaczonego numeru referencyjnego będą odrzucane.

PERSONNEL SOLUTIONS Sp. z o.o.
ul. Dąbrówki 13
Katowice
40-081
fax. 032 781 59 41
tel. 032 791 59 53

E-mail: m.zasucha@personnelsolutions.pl
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami)".

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi Kandydatami.
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji,
zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".