Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie

Kasjer Sprzedawca - praca dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

(Czarnków, Czarnków, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

- Jeżeli jesteś Osobą Niepełnosprawną i masz znaczny lub umiarkowany stopień niepełnosprawności,
- Jeżeli renta socjalna i pomoc społeczna nie zaspakajają Twoich potrzeb i ambicji
- Jeżeli chcesz nawiązać nowe kontakty z ludźmi
- Jeżeli chcesz udowodnić sobie i innym, że można żyć lepiej

PLATFORMA INTEGRACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
współdziałając z przedsiębiorstwami społecznymi
zorganizuje dla Ciebie miejsce pracy w sieci supermarketów

Stanowisko: Kasjer Sprzedawca
Miejsce Pracy: Czarnków
nr ref: P/CZA/2013

Zakres obowiązków:
- Obsługa kasy fiskalnej
- Wykładanie towaru

Wymagania:
- Wykształcenie min. zawodowe
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Znajomość zasad związanych z obsługą klienta
- Aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid)
- Rzetelność, sumienność, umiejętność organizacji pracy, kultura osobista

Oferta:
- Stała praca (umowa o pracę na pełen etat) w warunkach zgodnych z normami obowiązującymi w zatrudnieniu osób niepełnosprawnych
- Przygotowanie do pracy na danym stanowisku
- Opiekę, współdziałanie oraz pomoc Koordynatora
Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Rehabilitacyjnego (dofinansowanie do leków, dojazdów do pracy, itp.)

CV prosimy przysyłać na adres mailowy: h.grabarkiewicz@pi-on.pl. W tytule należy podać nazwę stanowiska, o jakie się Państwo ubiegacie oraz miejscowość.

Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych ( Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926, ze zm.) &#8222;