Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kasjer-Sprzedawca Marki

Marki, Radzymin,

Sieć sklepów Delikatesy Doroty do placówki w Markach poszukuje osoby na stanowisko:

KASJER-SPRZEDAWCA

Zakres obowiązków:

-obsługa kasy fiskalnej,
-wykładanie towaru,
-dbanie o prawidłową ekspozycję towarów.

Oczekiwania:

-posiadanie Książeczki Sanepid (badań na nosicielstwo),
-zaangażowanie,
-dyspozycyjność.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie,
-rodzinną atmosferę,
-atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowania,
-bony na święta,
-opieka medyczna,
-korzystne ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego cv na adres e-mail: rekrutacja@sklepydoroty.pl/ lub o zgłaszanie się bezpośrednio do kierownika sklepu w godzinach 09.00-13.00.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 13 Luty, 2017  12:46

Identyfikator: 605167

Wyświetleń: 1493