Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie og這szenie

Kasjer/Sprzedawca AUCHAN Krasne

(Krasne, ζ鎍ut, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Leader Service International S.A. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego posiadaj帷a certyfikat o numerze rejestru 6451, dla naszego klienta, jednej z najwi瘯szych sieci hipermarket闚 w Polsce poszukujemy kandydat闚:

Kasjer / Kasjerka
Miejsce: KRASNE AUCHAN

Zadania :

&#8226; Obs逝ga kasy fiskalnej
&#8226; Naliczanie i przyjmowanie nale積o軼i
&#8226; Skanowanie towaru
&#8226; Budowanie dobrego kontaktu z Klientem

Wymagania:

&#8226; Aktualna ksi捫eczka sanitarno-epidemiologiczna
&#8226; Dyspozycyjno嗆 od zaraz
&#8226; Odpowiedzialno嗆, dok豉dno嗆
&#8226; Mile widziane do鈍iadczenie w obs逝dze kasy fiskalnej
&#8226; Mile widziany status ucznia/studenta

Oferujemy:

&#8226; Bezp豉tne szkolenie z obs逝gi kasy fiskalnej
&#8226; Elastyczne godziny pracy
&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umow cywilnoprawn
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesy豉nie CV na adres mailowy: anna.mikolajczyk@lsisa.pl z dopiskiem AUCHAN

Uprzejmie informujemy, 瞠 skontaktujemy si z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leader Service International S. A. dla potrzeb niezb璠nych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Og這szenie dodane: Wtorek, 18 Grudzien, 2012  12:51

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl