Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Kadra Kierownicza - Nowy Sklep w Żyrardowie

(Żyrardów, Żyrardów, )

MarcPol S.A. to największa polska sieć handlowa istniejąca na rynku od 1988 roku, laureat konkursu Teraz Polska. W związku z planowanym otwarciem nowego sklepu poszukujemy osób do pracy na stanowisku :

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU, KIEROWNIK SALI

Do lokalizacji:

ŻYRARDÓW &#8211; nr ref: ZKS/ZYR
KSAL/ZYR

Zakres obowiązków:

- Odpowiedzialność za zatowarowanie sklepu i jakość towaru
- Przestrzeganie procedur i standardów firmy
- Realizowanie wyznaczonych celów i planów handlowych
- Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta
- Dbałość o powierzone mienie
- Kierowanie pracą zespołu

Oczekiwania:

- Wykształcenie min. średnie
- Doświadczenie w handlu detalicznym w branży spożywczej min. 2 lata
- Znajomość produktów z działów świeżych
- Samodzielność i dynamizm w działaniu
- Predyspozycje i doświadczenie w kierowaniu zespołem
- Umiejętność motywowania zespołu pracowników
- Orientacja na wysoki poziom obsługi klienta

Naszym Pracownikom oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo a wszystkie składki odprowadzane są zgodnie z przepisami,
- atrakcyjny system premiowy
- pracownicy korzystają z urlopów wypoczynkowych i przysługujacych im dni wolnych zgodnie z grafikami pracy i planem urlopów
- bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna podstawowa i specjalistyczna, korzystne ubezpieczenia grupowe)
- szkolenia i podwyższanie kwalifikacji zawodowych
- możliwość awansu w strukturach firmy

CV prosimy przesyłać na podany adres email w tytule podając numer referencyjny.

Przekazanych aplikacji nie zwracamy, zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: &#8221;Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MarcPol S.A. z siedzibą ul. Poniatowskiego 2, 05-092 Łomianki, moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych &#8211; Dz.U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z póź. zm