Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Handlowiec

Krotoszyn, Krotoszyn,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest agencją rekrutującą specjalistów i menedżerów zarówno w kraju jak i za granicą.
Obecnie poszukujemy dla naszego klienta &#8211; firmy zajmującej się wdrażaniem rozwiązań informatycznych &#8211; osoby do pracy, na stanowisku:
Handlowiec
Miejsce pracy: Krotoszyn

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
kontakt z dotychczasowymi klientami ,
współpraca w zakresie zamówień,
raportowanie,
prowadzenie negocjacji handlowych,
sporządzanie ofert handlowych,
aktywna sprzedaż produktów ofertowanych przez firmę.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

posiadasz doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,
z łatwością nawiązujesz kontakty handlowe,
swobodnie prowadzisz negocjacje handlowe,
dobrze organizujesz pracę własną,
posiadasz prawo jazdy kategorii &#8222;B&#8221;,
cechujesz się znajomością oprogramowania MS Office.

Nasz Klient oferuje:

atrakcyjne wynagrodzenie,
stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV na adres rekrutacje@bbgroup.com.pl/ z dopiskiem H/Krotoszyn.
Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)". Aplikacje bez tego zapisu nie będą rozpatrywane.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 20 Sierpien, 2015  09:44

Identyfikator: 558997

Wyświetleń: 2185