Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Ekspedientka/asystentka dietetyka

(Wrocław, Wroclaw, )

Firma Natur House jest międzynarodową siecią centrów dietetyki.

Wymagania:
- wykształcenie średnie
- łatwość nawiązywania kontaktów z klientem
- zaangażowanie i odpowiedzialność w pracy
- zadbany wygląd i miła aparycja
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży i bezpośredniej obsłudze klienta

Zakres obowiązków:
- odpowiedzialność za kasę oraz archiwizację danych
- fachowe doradztwo w zakresie gamy produktów Natur House
- udzielanie krótkich porad klientom w trakcie rozmów telefonicznych oraz wizyt w sklepie (głównie podczas nieobecności dietetyka lub gdy w gabinecie dietetyka trwa konsultacja)

Firma oferuje:
- pracę na część etatu oraz elastyczne godziny pracy
- umowę o pracę
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Cv na adres
naturhouse.wroclaw@gmail.com