Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Dwóch Specjalistów ds. Sprzedaży

(Cała Polska, Warszawa, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Od 2005 roku Biuro Doradztwa i Rehabilitacji Zawodowej zajmuje się doradztwem gospodarczym oraz usługami Human Resources m.in. dla firm zatrudniających osoby niepełnosprawne oraz dla firm, które wspierają istnienie miejsc pracy Osób Niepełnosprawnych w różnych formach.

Obecnie poszukujemy dla swojego klienta pracowników niepełnosprawnych na stanowisko:
Zadania
&#8226; Pozyskiwanie nowych klientów i ich późniejsza obsługa
&#8226; Przygotowywanie ofert handlowych, umów i prezentacji
&#8226; Prezentacja oferty
&#8226; Badanie potrzeb rynkowych związanych z usługami
&#8226; Raportowanie zgodnie z obwiązującymi standardami do prezesa firmy
&#8226; Reprezentowanie firmy &#8222;na zewnątrz&#8221;
Wymagania
&#8226; Doświadczenie w sprzedaży będzie mile widziane
&#8226; Zdolność do osiągania wyników sprzedażowych zgodnie z wyznaczonym planem
&#8226; Znajomość technik sprzedaży będzie dodatkowym atutem
&#8226; Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
&#8226; Umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i analityczne
&#8226; Znajomość obsługi komputera (Microsoft Office)
&#8226; Odpowiedzialność , punktualność, dynamizm i otwartość
&#8226; Umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji
&#8226; Wykształcenie średnie lub wyższe
&#8226; Wysoka kultura osobista
Oferujemy
&#8226; Zatrudnienie na umowę o pracę (na początku na okres próbny) od 7 maja 2012
&#8226; Atrakcyjną prowizję, uzależnioną od wyników sprzedaży
&#8226; Dostęp do szkoleń
&#8226; Niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop)
&#8226; pracę w nowym, dynamicznym środowisku pracy
&#8226; bardzo dobrą, twórczą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz skan orzeczenia o niepełnosprawności (lub podanie informacji o stopniu niepełnosprawności, rodzaju schorzenia i okresu ważności orzeczenia) - aplikacje niepełne nie będą brane pod uwagę. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenia z nazwą stanowiska w tytule proszę wysyłać na adres : rekrutacja@bdirz.pl

BIURO DORADZTWA I REHABILITACJI ZAWODOWEJ
Dział Human Resources
Ul. Solec 81B lok 64A, 00-382 Warszawa
Tel. Kontaktowy 022- 321-38-30 lub 884-806-800

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BDiRZ Sp. z o.o. Warszawie przy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.&#8220;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 19 Kwiecien, 2012  18:27