Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca klienta w salonie muzycznym RIFF

(Zielona Góra, Zielona Góra, )

CHPM Sp. z o.o. to firma z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją.
Należące do niej salony muzyczne Riff znajdują się w największych miastach Polski.
Aktualnie na sieć Riff składa się 21 salonów oferujących pełną gamę instrumentów muzycznych.

Zostań Doradcą Klienta w salonie muzycznym Riff Zielona Góra!
Nr ref. G/ZG

Główne zadania:
- aktywna sprzedaż
- skuteczna obsługa klienta, budowanie długofalowych relacji z klientem
- dbanie o właściwą ekspozycję towaru oraz czystość salonu
- obsługa programu sprzedażowego, urządzeń fiskalnych, terminali kart płatniczych
- raportowanie

Spełnisz nasze oczekiwania jeśli:
- znasz branżę muzyczną i potrafisz grać na instrumentach muzycznych
- masz smykałkę do handlu
- instrumenty to Twoja pasja
- angażujesz się w pracę zespołową, jesteś uczciwy i dyspozycyjny
- znasz język angielski oraz obsługę komputera

Oferujemy:
- pracę w dynamicznej Firmie z branży muzycznej
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- motywacyjny system wynagrodzeń
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i awanse wewnętrzne

Zgłoszenia pisemne:

List motywacyjny + CV z obowiązkowym zaznaczeniem nr ref. D/ZG w temacie maila należy przesłać na adres: praca@riff.net.pl

Będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami

Do dokumentów prosimy dołączyć klauzulę: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).'