Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca ds. Techniczno-Handlowych HVAC

(Wielkopolska, Poznań, )

Wielkopolskie

Biuro Rekrutacji Pracowników Etif Polska (nr ref.6943 ) - obecnie dla Naszego Klienta - nowoczesnej Firmy zajmującej się produkcją oraz sprzedażą systemów klimatyzacyjnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy HVAC

Opis stanowiska:

Doradztwo techniczno-handlowe (dobór urządzeń, wsparcie procesu projektowego)
Obsługa klientów na podległym terenie
Rozbudowa bazy klientów
Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo)
Doświadczenie w pracy w branży klimatyzacyjnej , chętnie przy dużych inwestycjach, we współpracy z biurami projektowymi
Umiejętność dokonania wstępnych obliczeń w celu doboru urządzeń i wsparcia procesu tworzenia oferty
Doświadczenie handlowe (w prowadzeniu sprzedaży)
Prawo jazdy kat. B
Samodzielność, wysokie umiejętności organizacyjne
Doskonała komunikatywność, nastawienie na budowanie długotrwałych relacji z klientami, wysoka kultura osobista
Chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów

Oferujemy:

Pracę w dynamicznej firmie, rozwojową atmosferę i dobre warunki pracy
Szkolenia produktowe i doskonalące umiejętności
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i premiowania, ubezpieczenie medyczne
Możliwości rozwoju
Samodzielność, współpracę i przyjazną atmosferę
Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer).

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą, oraz spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na mail rekrutacja@etif.eu w tytule e-mail podając nr ref.DT/04/2012.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926) Agencja Zatrudnienia nr 6943