Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Techniczno-Handlowy

(Kościan, Rawicz, Leszno, Kościan, )

New Horizon Sp. z o.o. &#8211; zajmuje się szeroko rozumianym outsourcingiem kadrowym, doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy. Należymy do międzynarodowej grupy Alertec - firmy, która działa w krajach Beneluksu i w Niemczech, a obecnie w związku z dynamicznym rozwojem otwiera oddziały w Polsce.

Agencja Doradztwa Personalnego New Horizon Sp. z o.o. dla jednego ze swoich klientów poszukuje najlepszych Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

DORADCA TECHNICZNO&#8211;HANDLOWY
Region: Kościan, Leszno, Rawicz
Numer referencyjny: NH/DTH/2012/1

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób związanych z rolnictwem oraz posiadających wykształcenie rolnicze, dla których dzielenie się własnymi doświadczeniami, a przy tym osiąganie satysfakcji zawodowej i finansowej jest ważne.
Stawiamy na ludzi aktywnych, dla których handlowanie jest prawdziwą radością i przyjemnością.
W naszych szeregach widzimy również osoby z dużym doświadczeniem, które swoją wiedzą chcą się podzielić z innymi.
Wymagania:

- wykształcenie rolnicze lub znajomość tej branży
- wiedza i umiejętności handlowe
- umiejętności doradcze w zakresie uprawy i hodowli
- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
- ciekawą pracę w terenie wspartą pakietem szkoleń przygotowujących do podjęcia pracy oraz szkolenia rozwijające Twoje umiejętności
- atrakcyjne, stałe wynagrodzenie i premię
- umowę o pracę
- atrakcyjną ścieżkę kariery w Dziale Handlowym oraz możliwość rozwoju wraz z dynamicznie rozwijającą się organizacją
- niezbędne narzędzia (samochód służbowy, telefon komórkowy)
kompetentną pomoc zespołu menadżerskiego

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o wysyłanie CV.

W tytule proszę podać numer referencyjny NH/DTH/2012/1