Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta w Salonie Meblowym- praca na zastępstwo

(Gdańsk, Gdansk, )
Doradca Klienta w Salonie Meblowym- praca na zastępstwo Doradca Klienta w Salonie Meblowym- praca na zastępstwo

Dla naszego Klienta, producenta mebli, poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Klienta w Salonie Meblowym
Nr ref. DK_0510_GD_I
Gdańsk

Obowiązki:
sprzedaż mebli
zapewnienie wysokiej jakości usług
dbanie o ekspozycję i czystość
uczestnictwo w aranżacji wnętrza salonu
raportowanie do przełożonego

Wymagania:
wykształcenie min. średnie
min. rok doświadczenia w sprzedaży
obsługa komputera
obsługa urządzeń biurowych i drukarki fiskalnej
mile widziane doświadczenie w sprzedaży mebli
mile widziana znajomość języków obcych
mile widziana znajomość programu Symfonia Handel Forte
zdolności interpersonalne i komunikacyjne
umiejętność współpracy z ludźmi
wysoka kultura osobista
mile widziani studenci

Oferujemy:
pracę w znanej ogólnopolskiej firmie
atrakcyjne wynagrodzenie
praca na zastępstwo &#8211; 2 miesiące (15.06. - 15.08)

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres e-mail: i.balcerzak@pgbhr.com podając w tytule wiadomości nazwę stanowiska lub numer referencyjny DK_0110_GD_I.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).http://www.pgbhr.com »