Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta - Sprzedawca

(Komorniki - Poznań, Poznań, )

Firma Vinotti Sp. z o.o. S.K.A. właściciel salonów meblowych Vinotti Furniture do jednego ze swoich salonów poszukuje pracowników na stanowisko:

DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy: Komorniki - Poznań

Opis stanowiska:
&#8226; Profesjonalne doradztwo i kompleksowa obsługa klienta detalicznego
&#8226; Realizacja celów sprzedażowych salonu
&#8226; Kontrola realizacji przyjętych zamówień
&#8226; Rozliczanie kasy
&#8226; Dbałość o ekspozycję towaru w salonie
&#8226; Uaktualnianie cen
&#8226; Wystawianie zamówień sprzedaży, faktur i korekt
&#8226; Przestrzeganie standardów pracy w salonie
&#8226; Obsługa magazynu salonowego
Wymagania:
&#8226; Wykształcenie średnie
&#8226; Samodzielność i odpowiedzialność
&#8226; Wysokie standardy obsługi klienta
&#8226; Zaangażowanie
&#8226; Komunikatywność
&#8226; Wysoka kultura osobista
&#8226; Umiejętność pracy w zespole
&#8226; Uczciwość
&#8226; Rzetelność
&#8226; Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
&#8226; Odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznym zespole
&#8226; Zatrudnienie w pełnym wymiarze etatu
&#8226; Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego z nr ref. K/DK/2011 pod adres:
vinottikomorniki@vinotti.eu

W temacie wiadomości prosimy wpisać podany wyżej nr referencyjny.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym poprzez fakt wysłania CV wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji nr oferty K/DK/2011 przez VINOTTI Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą Ul. ZAWIŁA 65E, 30-390 KRAKÓW wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy w Krakowie , XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS - 347159, NIP 6792733803, REGON: 121145644 o kapitale zakładowym w wysokości 5 288 962,00 zł jako Administratora Danych Osobowych zgodnie z ustawą
zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jęłam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do VINOTTI Sp. z o.o. S.K.A.