Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie og這szenie

Doradca Klienta - Sprzedawca

(Rzesz闚, Rzesz闚, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Firma Vinotti Sp. z o.o. S.K.A. w豉軼iciel salon闚 meblowych Vinotti Furniture do jednego ze swoich salon闚 na terenie Rzeszowa poszukuje pracownik闚 na stanowisko:

DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy: Rzesz闚

Opis stanowiska:
&#8226; Profesjonalne doradztwo i kompleksowa obs逝ga klienta detalicznego
&#8226; Realizacja cel闚 sprzeda穎wych salonu
&#8226; Kontrola realizacji przyj皻ych zam闚ie
&#8226; Rozliczanie kasy
&#8226; Dba這嗆 o ekspozycj towaru w salonie
&#8226; Uaktualnianie cen
&#8226; Wystawianie zam闚ie sprzeda篡, faktur i korekt
&#8226; Przestrzeganie standard闚 pracy w salonie
&#8226; Obs逝ga magazynu salonowego
Wymagania:
&#8226; Wykszta販enie 鈔ednie
&#8226; Samodzielno嗆 i odpowiedzialno嗆
&#8226; Wysokie standardy obs逝gi klienta
&#8226; Zaanga穎wanie
&#8226; Komunikatywno嗆
&#8226; Wysoka kultura osobista
&#8226; Umiej皻no嗆 pracy w zespole
&#8226; Uczciwo嗆
&#8226; Rzetelno嗆
&#8226; Mile widziane do鈍iadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
&#8226; Odpowiedzialn i interesuj帷 prac w dynamicznym zespole
&#8226; Zatrudnienie w pe軟ym wymiarze etatu
&#8226; Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesy豉nie CV oraz listu motywacyjnego z nr ref. R/DK/2011 pod adres:
vinottirzeszow@vinotti.eu

W temacie wiadomo軼i prosimy wpisa podany wy瞠j nr referencyjny.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym poprzez fakt wys豉nia CV wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji nr oferty R/DK/2011 przez VINOTTI Sp. z o.o. S.K.A. z siedzib Ul. ZAWIx 65E, 30-390 KRAK紟 wpisana do rejestru przedsi瑿iorc闚 prowadzonego w Krajowym Rejestrze S康owym przez S康 Rejonowy w Krakowie , XI Wydzia Gospodarczy Krajowego Rejestru S康owego pod numerem KRS - 347159, NIP 6792733803, REGON: 121145644 o kapitale zak豉dowym w wysoko軼i 5 288 962,00 z jako Administratora Danych Osobowych zgodnie z ustaw
zgodnie z Ustaw z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyj掖em/j窸am do wiadomo軼i, 瞠 zgod na przetwarzanie danych w powy窺zym zakresie mog odwo豉 w ka盥ej chwili kieruj帷 stosowne o鈍iadczenie do VINOTTI Sp. z o.o. S.K.A.

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl