Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta

Warszawa, Poznań,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

ManBase - innowacyjna firma wspierająca nowoczesne procesy rekrutacyjne, dla swojego
Klienta dynamicznie rozwijającej się firmy oferującej profesjonalny sprzęt dla biegaczy i
triathlonistów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kod aplikacji: SPG/001/BC/P
Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA
&#183; budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
&#183; przestrzeganie standardów pozyskiwania i obsługi Klientów
&#183; realizacja zadań, przy zachowaniu wysokiej jakości pracy
&#183; umiejętność obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office)
&#183; obsługa telefoniczna i mailowa Klientów
WYMAGANIA
&#183; pasjonat biegania
&#183; wysoka aktywność fizyczna (regularne uprawianie joggingu od min. roku)
&#183; mile widziany czynny udział w biegach, maratonach i triathlonach
&#183; wykształcenie min. średnie
&#183; doświadczenie w obsłudze Klienta
&#183; wysokie zdolności komunikacyjne
OFERTA
&#183; praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
&#183; wynagrodzenie podstawowe oraz prowizja od sprzedaży
&#183; praca w młodym, energicznym zespole
&#183; profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy
&#183; możliwość rozwoju kompetencji

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@manbase.com do dnia 18 lipca 2012 r. Z kandydatami będziemy kontaktować się drogą mailową do dnia 19 lipca 2012. W tytule wiadomości należy podać kod aplikacji: SPG/001/BC/P.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 17 Lipiec, 2012  15:05

Identyfikator: 406348

Wyświetleń: 2022