Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie

DAXA- centrum likwidacji szkód poszukuje PRZEDSTAWICIELA regionalnego

(Województwo śląskie, Katowice, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Jeżeli potrafisz łatwo nawiązywać kontakty i ciężko pracować, jesteś prawdziwym handlowcem; cechuje Cię upór w dążeniu do celu, nie masz problemów w kontaktach z ludźmi i chcesz zarabiać na miarę własnych potrzeb - jest to praca właśnie dla Ciebie.

Działalność firmy opiera się na wieloletnim doświadczeniu w branży odszkodowań. Podstawy naszych działań tworzą przede wszystkim oraz chęć pomagania innym poprzez budowanie poczucia bezpieczeństwa naszych klientów.

Wymagania:
umiejętność pozyskiwania klientów, prowadzenia rozmów handlowych oraz utrzymywania profesjonalnych kontaktów
prowadzenie lub gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej w późniejszym etapie współpracy
telefon i stały dostęp do Internetu,

Obowiązki:
pozyskiwanie i profesjonalna obsługa Klienta w zakresie świadczonych usług
doradztwo w zakresie oferowanych usług
stała współpraca z działem obsługi klienta,
raportowanie wyników do kierownictwa
kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:
współpracę z dynamiczną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
samodzielność oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów zawodowych,
profesjonalne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
atrakcyjny system wynagrodzeń,,
pracę w miłej atmosferze,
samodzielne kształtowanie czasu pracy

Wyślij do nas swoje CV ze zdjęciem.