Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie og這szenie

Autoryzowany Przedstawiciel RWE Polska s.a

(Ma這polska , Wadowice, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Partner RWE Polska s.a jednego z najwi瘯szych dostawc闚 energii elektrycznej poszukuje osoby na stnowisko:
Przedstawiciel Handlowy RWE Polska s.a w wojew鏚ztwie ma這polskim.
WYMAGANIA:
Do鈍iadczenie we wsp馧pracy z klientami biznesowymiWykszta販enie minimum 鈔ednie
Wysoka kultura osobista
Komunikatywno嗆
Gotowo嗆 do prowadzenia w豉snej dzia豉lno軼i gospodarczej
Znajomo嗆 program闚 office excel, word. W豉sny laptop.
Prawo jazdy i w豉sny samoch鏚 b璠 dodatkowym atutem
ZADANIA:
Pozyskiwanie oraz aktywna obs逝ga klient闚 z sektora ma造ch i 鈔ednich firm oraz budowanie relacji z pozyskanymi i nowymi klientami biznesowymi.
Prowadzenie negocjacji handlowych.
OFERUJEMY:
Pomoc w umawianiu spotka
Atrakcyjna prowizja
Szkolenia
Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe
Wsparcie agenta w okresie wsp馧pracy
Preferujemy Umow o wsp馧pracy na podstawie w豉snej dzia豉lno軼i
Ka盥y sprzedawca otrzymuj certyfikat sprzedawcy wraz z indywidualnie nadawanym numerem agenta.
Zainteresowane osoby prosimy o przesy豉nie CV na adres info@rwepartner.pl (Prosz okre郵i preferowany region pracy)

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl