Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie og這szenie

Autoryzowany Przedstawiciel Handlowy

(Nysa, Nysa, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Firma Quantum Sp. z o.o. jest Autoryzowanym Przedstawicielem PGE Obr鏒 S.A. jednym z najwi瘯szych dostawc闚 energii elektrycznej na obszarze ca貫go kraju. Naszym celem jest uzyskanie jak najwi瘯szej grupy odbiorc闚 biznesowych energii elektrycznej.

Obecnie poszukujemy os鏏 na stanowisko:

Autoryzowany Przedstawiciel PGE Obr鏒 S.A.

ZADANIA:

&#8226; Pozyskiwanie oraz aktywna obs逝ga klient闚 z sektora ma造ch i 鈔ednich firm
&#8226; Budowanie relacji z klientami biznesowymi
&#8226; Prowadzenie negocjacji handlowych
&#8226; Realizowanie wyznaczonych cel闚

WYMAGANIA:

&#8226; Gotowo嗆 do prowadzenia w豉snej dzia豉lno軼i gospodarczej
&#8226; Do鈍iadczenie we wsp馧pracy z klientami
&#8226; Wykszta販enie minimum 鈔ednie
&#8226; Dobra znajomo嗆 obs逝gi komputera (MS Word, Excel)
&#8226; Samodzielno嗆 i ch耩 podnoszenia kwalifikacji
&#8226; Wysoka kultura osobista
&#8226; Komunikatywno嗆
&#8226; Ukierunkowanie na realizacj zada i osi庵anie za這穎nych cel闚
&#8226; Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

&#8226; Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
&#8226; Mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego
&#8226; Pakiet szkole
&#8226; Mo磧iwo嗆 udzia逝 w atrakcyjnych wyjazdach
&#8226; Bezp豉tne szkolenia i treningi wprowadzaj帷e, doszkalaj帷e
&#8226; Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe
&#8226; Doradztwo i wsparcie przez ca造 okres wsp馧pracy
&#8226; Korzystanie z gotowego systemu identyfikacji wizualnej sieci
&#8226; Uzyskiwanie realnych dochod闚 ju od pocz徠ku prowadzenia dzia豉lno軼i

Zainteresowane osoby, kt鏎e spe軟iaj powy窺ze wymagania prosimy o nadsy豉nie CV
wraz z listem motywacyjnym na adres:

rekrutacja.pge @vp .pl

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl