Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Autoryzowany Przedstawiciel Handlowy

Nysa, Nysa,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Firma Quantum Sp. z o.o. jest Autoryzowanym Przedstawicielem PGE Obrót S.A. jednym z najwiêkszych dostawców energii elektrycznej na obszarze ca³ego kraju. Naszym celem jest uzyskanie jak najwiêkszej grupy odbiorców biznesowych energii elektrycznej.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Autoryzowany Przedstawiciel PGE Obrót S.A.

ZADANIA:

&#8226; Pozyskiwanie oraz aktywna obs³uga klientów z sektora ma³ych i ¶rednich firm
&#8226; Budowanie relacji z klientami biznesowymi
&#8226; Prowadzenie negocjacji handlowych
&#8226; Realizowanie wyznaczonych celów

WYMAGANIA:

&#8226; Gotowo¶æ do prowadzenia w³asnej dzia³alno¶ci gospodarczej
&#8226; Do¶wiadczenie we wspó³pracy z klientami
&#8226; Wykszta³cenie minimum ¶rednie
&#8226; Dobra znajomo¶æ obs³ugi komputera (MS Word, Excel)
&#8226; Samodzielno¶æ i chêæ podnoszenia kwalifikacji
&#8226; Wysoka kultura osobista
&#8226; Komunikatywno¶æ
&#8226; Ukierunkowanie na realizacjê zadañ i osi±ganie za³o¿onych celów
&#8226; Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

&#8226; Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
&#8226; Mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego
&#8226; Pakiet szkoleñ
&#8226; Mo¿liwo¶æ udzia³u w atrakcyjnych wyjazdach
&#8226; Bezp³atne szkolenia i treningi wprowadzaj±ce, doszkalaj±ce
&#8226; Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe
&#8226; Doradztwo i wsparcie przez ca³y okres wspó³pracy
&#8226; Korzystanie z gotowego systemu identyfikacji wizualnej sieci
&#8226; Uzyskiwanie realnych dochodów ju¿ od pocz±tku prowadzenia dzia³alno¶ci

Zainteresowane osoby, które spe³niaj± powy¿sze wymagania prosimy o nadsy³anie CV
wraz z listem motywacyjnym na adres:

rekrutacja.pge @vp .pl/

Og³oszenie dodane: Piatek, 27 Lipiec, 2012  16:30

Identyfikator: 407820

Wy¶wietleñ: 2541

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Przedstawiciel Handlowy
  2. Przedstawiciel Dzia³u Sprzeda¿y
  3. przedstawiciel handlowy - bran¿a FMCG, woj. ³ódzkie
  4. Przedstawiciel handlowy z jêzykiem angielskim
  5. Przedstawiciel handlowy-praca