Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie og這szenie

Asystent Sprzeda篡 w Sklepie Firmowym Planet Outdoor (Gliwice - C.H. Arena)

(Gliwice, Gliwice, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Euromark Polska SA &#8211; sp馧ka gie責owa, lider polskiego rynku outdoorowego, producent i dystrybutor marek: CampuS, Alpinus.

W chwili obecnej poszukuje kandydat闚 na stanowisko:

Asystent Sprzeda篡 w Sklepie Firmowym Planet Outdoor
(Gliwice - C.H. Arena)
(nr ref. Asystent Gliwice &#8211; C.H. Arena)

Opis stanowiska:

&#8226; Sprawna i profesjonalna obs逝ga klient闚.
&#8226; Dba這嗆 o odpowiedni ekspozycj towar闚 zgodnie ze standardami sklep闚 firmowych.
&#8226; Realizacja zada powierzonych przez kierownika sklepu.
&#8226; Dba這嗆 o powierzone mienie firmy.

Oczekiwania:

&#8226; Wykszta販enie minimum 鈔ednie.
&#8226; Do鈍iadczenia na podobnym stanowisku.
&#8226; Znajomo嗆 zasad sprzeda篡 detalicznej i pakietu MS Office.
&#8226; Komunikatywno嗆, odpowiedzialno嗆, sumienno嗆, uczciwo嗆.
&#8226; Znajomo嗆 angielskiego, obs逝gi kasy fiskalnej oraz technik obs逝gi klienta &#8211; mile widziana.

Oferujemy:

&#8226; Ciekaw prac w dynamicznie rozwijaj帷ej si sp馧ce gie責owej b璠帷ej liderem w swojej bran篡.
&#8226; Umow o prac.
&#8226; Stabilne zatrudnienie.
&#8226; Wynagrodzenie zasadnicze, premie oraz dodatkowe bonusy.

Prosimy o przes豉nie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: praca@euromark.pl z zaznaczeniem numeru referencyjnego Asystent Gliwice &#8211; C.H. Arena w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, 瞠 skontaktujemy si tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy zawrze o鈍iadczenie wyra瘸j帷e zgod na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustaw o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997r.

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl