Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Asystent SprzedaŻy

(Warszawa, Warszawa, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

SOUTH WINE Sp. z o.o.
jest jedyną w Polsce firmą posiadającą koneserską ofertę win z Republiki Południowej Afryki. Spółka należy do czołowych krajowych importerów i dystrybutorów win wysokogatunkowych "fine wines".
South Wine obecnie współpracuje z kilkunastoma starannie wyselekcjonowanymi winnicami z RPA i planuje dalszy rozwój.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENTA SPRZEDAŻY
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

1. profesjonalna obsługa klientów,
2. obsługa sklepu internetowego,
3. aktywna sprzedaż,
4. dążenie do realizacji planów sprzedaży,
5. obsługa kasy fiskalnej.

Oczekiwania:
1. wykształcenie minimum średnie,
2. minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży detalicznej,
3. doświadczenie w branży winiarskiej,
4. znajomość systemu CMS,
5. perfekcyjna znajomość technik sprzedaży,
6. silna orientacja na realizowanie wyników sprzedaży,
7. dyspozycyjność,
8. umiejętność długoterminowego budowania relacji z klientem,
9. komunikatywność.

Oferujemy:

1. możliwość rozwoju zawodowego,
2. atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od realizacji planów sprzedaży,
3. pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
4. udział w szkoleniach,
5. doskonałą atmosferę w motywującym miejscu pracy.

CV oraz list motywacyjny wraz z oświadczeniem prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja@atlantic.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez South Wine Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych z Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).