Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Agent Handlowy

(Białystok, Białystok, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Szukasz pracy dorywczej, dodatkowej, prostej i dobrze płatnej?
Chcesz sam ustalać godziny i miejsce pracy?
Zgłoś się do KDF-Podatki na stanowisko agenta i pracuj kiedy chcesz i ile chcesz. To od Ciebie zależy ile zarobisz. W tym tygodniu uczysz się do egzaminów, odbierasz dzieci z przedszkola, zaplanowałeś remont? Nie szkodzi  jeśli teraz nie masz czasu, będziesz pracował tylko w dogodnym terminie. Nie ważne w jakim mieście mieszkasz, ani ile masz lat.
To proste: zapoznaj się z profilem działalności firmy KDF-Grupa na stronie www.kdf-podatki.pl. Następnie poleć swoim znajomym, rodzinie, komu chcesz &#8211; odzyskanie podatku za pracę za granicą. Osoba, która dzięki Tobie zgłosi się do firmy KDF musi potwierdzić, że trafiła do nas dzięki Tobie. Za każdą osobę, którą przekonasz do skorzystania z usług firmy KDF-Podatki  dostaniesz 25 złotych. KDF obsługuje klientów z dowolnego miejsca poprzez stronę internetową.
Oferty należy przesłac na bialystok@kdf.org.pl.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl