Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca przez Internet
<< Poprzednie ogłoszenie

Zarabiaj na recyklingu śmieci - 20&#8364; na start

(Rzeszów, )
Zarabiaj na recyklingu śmieci - 20&#8364; na start Zarabiaj na recyklingu śmieci - 20&#8364; na start Zarabiaj na recyklingu śmieci - 20&#8364; na start Zarabiaj na recyklingu śmieci - 20&#8364; na start


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

REJESTRACJA

W ramach limitowanej oferty promocyjnej, rozdajemy bonus 20 &#8364; dla każdego nowego użytkownika. Bonus 20 &#8364; należy przeznaczyć na pierwszy zakup surowców, co pozwala na rozpoczęcie procesu recyklingu z 100 kg odpadów.


ZARABIAJ Z RECYCLIX

Skorzystaj z naszego kalkulatora i sprawdź jak można zwiększyć swoje dochody z Recyclix.

Prosimy pamiętać, że jeśli nie zainwestują Państwo własnych środków i skorzystają Państwo jedynie z bonusowych 20 &#8364;, wygenerowanie wystarczającej kwoty zysku do przeprowadzenia pomyślnej wypłaty środków zajmie kilka pełnych cykli, gdyż minimalna kwota wypłaty to 20 &#8364;.

Przeanalizujmy poniższy przykład: posiadają Państwo odpady o wartości 100 &#8364; (500 kg). Po trzech tygodniach zgromadzą Państwo regrind o wartości 200 &#8364; (cena sprzedaży regrindu to: 0.40/kg).

Klikając przycisk RECYKLINGUJ, otrzymają Państwo 6% od kwoty zakupu odpadów (początkowej kwoty 100 &#8364;) zgodnie z regulaminem, co równa się 6 &#8364; zysku.

Po upływie kolejnych dwóch tygodni będą Państwo posiadali granulat o wartości 300 &#8364; (500 kg x.60/kg).

Klikając przycisk RESTARTUJ, otrzymają Państwo 8% od różnicy pomiędzy ceną sprzedaży granulatu i ceną sprzedaży regrindu. W tym przypadku jest to 8% ze 100 &#8364; (300 minus 200). Zysk wynosi 8 &#8364;.

Zyskują Państwo 6 &#8364; i 8 &#8364;, które zachowują Państwo, jeśli zdecydują się Państwo kontynuować recykling bez natychmiastowej sprzedaży towarów. Całkowity zysk wynosi 14 &#8364; za 5-tygodniowy cykl.

Liczba pełnych cykli przetwarzania nie jest ograniczona. W celu przeniesienia swojego zakumulowanego zysku na konto, po zakończeniu cyklu należy kliknąć przycisk RECYKLINGUJ. Następnie proces rozpoczyna się z tą samą ilością odpadów, którą posiadali Państwo na początku.

Z drugiej strony, jeśli sprzedają Państwo swój towar, otrzymają Państwo 25% udziału ceny sprzedaży. Nie otrzymają Państwo pełnej kwoty za towar, gdyż dochód jest współdzielony pomiędzy Państwem (inwestorem), nami i innymi partnerami, aby móc pokryć koszty ogólne oraz koszty produkcji.

Z kwoty 300 &#8364; za granulatu uzyskają Państwo 75 &#8364; wypłaty w przypadku sprzedaży granulatu. Otrzymają Państwo również 6 &#8364;, zarobione za pierwszy 3-tygodniowy cykl. Nie otrzymają Państwo 8 &#8364; za ostatni 2-tygodniowy okres, gdyż jest to premia tylko i wyłącznie dla użytkowników, którzy zdecydują kontynuować proces recyklingu. W sumie otrzymają Państwo 81&#8364;, jeśli zdecydują się Państwo sprzedać całość - co jest kwotą niższą niż początkowe 100&#8364;. Nie ma tu żadnej pomyłki.

Dlatego serdecznie zachęcamy do wypłacania swoich środków i sprzedaży towaru TYLKO po uprzednim zwiększeniu swojego udziału w dochodach, poprzez zakup udziałów w sprzęcie - aby zwiększyć udział w zyskach, do co najmniej 33 % i aby sprzedaż towaru generowała zyski. Zakup udziałów w sprzęcie możliwy jest tylko i wyłącznie dla użytkowników, którzy posiadają przynajmniej 5.000 kg odpadów. Użytkownicy, którzy mają mniejszą ilość odpadów, mogą zwiększać zyski tylko przez powtarzanie procesu recyklingu i nie sprzedawanie swojego towaru, otrzymując odpowiednio 6% i 8% zysku.

Please note that the initial quota of waste for each user is 5000kg.

MAKSYMALIZACJA ZYSKÓW

Istnieje kilka sposobów na zwiększenie swoich dochodów. Poniżej przedstawiono trzy sposoby, jak można zmaksymalizować swoje zarobki:

1. Dokonanie wpłaty na konto, aby zakupić większą ilość odpadów. Większe ilości odpadów, które będą poddane procesowi recyklingu, generują większe dochody,. Akceptujemy dokonanie depozytu za pośrednictwem karty kredytowej, przelewu dokonywanego w BTC, przelewu bankowego z autoryzacją hasłem 3D Secure. Minimalna wielkość depozytu wynosi 20 &#8364;. Maksymalna kwota wypłaty za pośrednictwem konta Paypal jest ograniczona do kwoty 250 &#8364;. Wypłaty za pośrednictwem przelewu w BTC lub przelewu bankowego nie są ograniczone żadnym limitem.

Depozyt zostanie odzwierciedlony na Państwa rachunku, jak tylko przelew dotrze na nasze konto bankowe, co może potrwać 1-3 dni robocze, w zależności od harmonogramu banku. Zaksięgowanie środków na Państwa koncie odbywa się w trakcie godzin pracy działu rozliczeń (dni powszednie: 10: 00 - 17: 00; czasu warszawskiego).

Zakup odpadów lub udziałów w jednostkach sprzętu bezpośrednio ze zgromadzonego dochodu jest możliwy poprzez zlecenie dyspozycji wypłaty na Państwa Konto.

2. Dokonanie zakupu udziałów w sprzęcie wykorzystywanym w procesie recyklingu - POD WARUNKIEM, że ilość przetwarzanego materiału przekracza 5.000 kg. Kupując dostępne udziały w sprzęcie, mają Państwo możliwość zwiększenia swoich zysków z 14% za pełen cykl recyklingu aż do 50% za sprzedaż granulatu, w zależności od zakupionych udziałów. Środki przeznaczone na zakup urządzeń produkcyjnych nie podlegają zwrotowi, gdyż dają nieograniczone możliwości zwiększenia Państwa zysków. Więcej szczegółowych informacji odnośnie wszystkich dostępnych urządzeń, wraz z opisem, w jaki sposób mogą przyczynić się do zwiększenia Państwa dochodów, można uzyskać na stronie Jednostki Sprzętu: https://recyclix.com/units/

3. Zaproś znajomych do Recyclix i zyskaj prowizję. Prowizja za polecenia to dochód, jaki otrzymają Państwo w nagrodę za każdego nowego użytkownika, który zapisując się wykorzysta link z Państwa unikalnym kodem partnerskim. Link znajduje się w strefie członkowskiej, dostępnej po zalogowaniu, w zakładce partnerzy. Prowizja przyznawana jest tylko aktywnym użytkownikom, czyli takim, którzy zdeponowali środki na swoje konto. Bonus 20 &#8364; przyznawany nowym użytkownikom w ramach promocji nie jest traktowany, jako środki zdeponowane przez użytkownika. Oferujemy Państwu możliwość zarabiania prowizji na poleconych przez Państwa partnerach aż w 4 poziomach (10% za poleconych partnerów z pierwszego poziomu, 3% za poleconych partnerów z drugiego poziomu, 2% za poleconych partnerów z trzeciego poziomu oraz 1% za poleconych partnerów z czwartego poziomu). Prowizja przekazywana jest po upływie 7 dni.

Prosimy użytkowników o nie zakładanie multikont, gdyż mogą one zostać oflagowanie przez nasz system bezpieczeństwa jako potencjalne automatyczne rejestracje botów. Każdy użytkownik może być posiadaczem tylko i wyłącznie jednego konta. W przypadku założenia wielu kont z tego samego IP, wypłaty środków na tych kontach będą możliwe tylko i wyłącznie za pośrednictwem przelewu bankowego (w przypadku PIERWSZEJ transakcji) - niezbędne będzie podanie różnych danych bankowych, w celu potwierdzenia, że każdy posiadacz rachunku jest oddzielnym podmiotem prawnym. Od drugiej wypłaty środków, wypłaty będzie można realizować za pośrednictwem Paypal lub portfelu BTC. Do zdeponowania środków na różne konta można użyć tej samej karty kredytowej.
Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl