zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca przez Internet
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Praca zdalna na etat

(Podkarpackie, Strzyżów, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

RAPIDSTAFF istnieje od 2013 roku.
Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy zdalnej dla kontrahentów reprezentujących kraje
Beneluksu, Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwecji, Hiszpanii i Niemiec.
Po trzech latach, od stycznia 2016 roku RapidStaff rozpoczyna działalność w Polsce.
Naszym celem jest tworzenie możliwości i wykorzystywanie potencjału tam, gdzie dotąd
nie sądzono, że jest to możliwe.
Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest pracowanie w sposób efektywny, a nie dłuższy.
Doceniamy ludzi z inicjatywą, którzy potrafią dostrzec szansę na zdobycie przewagi i
nagradzamy tę inicjatywę za każdym razem.
Stanowisko:
ZDALNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ
Miejsce pracy: Polska, praca zdalna w dowolnym mieście

Opis stanowiska:
Do obowiązków pracownika zajmującego stanowisko Zdalnej Obsługi
Zamówień należy:
- Przyjmowanie nowych zamówień i odszukanie właściwych
produktów
- Przyjmowanie zgłoszeń problemów od klientów
- Procesowanie zapytań klientów za pośrednictwem systemu
CRM
- Procesowanie reklamacji.
Ze względu na duże zapotrzebowanie kadrowe, wszyscy
nowozatrudnieni będą przekazywani do Działu Rekrutacji aż do
zakończenia naboru. W tym czasie do ich obowiązków będzie należeć
prowadzenie zdalnej rekrutacji pracowników na stanowisko Zdalnej
Obsługi Zamówień.
Wymagania:
-uczciwosć
-ukończone min. 16 lat,
-umiejętność obsługi komputera,
-odpowiednia dyspozycyjność,
-zaangażowanie i chęć do pracy.
Aplikanci bez uprzedniego doświadczenia w pracy w Wielkiej Brytanii, i nie dysponujący numerem National Insurance, będą musieli uiścić ubezpieczenie zewnętrzne w wysokości 250zł, które jest niezbędne do zapewnienia im legalnego zatrudnienia na terenie Wielkiej Brytanii (podstawy prawne: National Insurance Contributions Act 2013, 2014, 2015, oraz HMRC SSA Act).
Ubezpieczenie to jest zwrotne i jest zwracane po zakończeniu lub zerwaniu umowy. Ważne: Nie zajmujemy się wyrabianiem National Insurance Number, a ubezpieczenie zewnętrzne jest mechanizmem zastępczym przewidzianym dla pracowników nieposiadających tego numeru, a wykonujących pracę na rzecz brytyjskiego pracodawcy poza granicami tego kraju.

Oferujemy:
W zamian DCT oferuje:
- Wynagrodzenie w wysokości 2800PLN netto miesięcznie lub
700PLN netto tygodniowo,
- 2 tygodnie płatnego urlopu rocznie,
- Możliwość relokacji do centrali w Wielkiej Brytanii po
przepracowaniu 6 miesięcy,
- 15 lub 30 godzinowy tryb pracy,
- 3 lub 12 miesięczny
kontrakt: rekrutacja.obslugaklienta@poczta.pl

Ogłoszenie dodane: Piatek, 24 Czerwiec, 2016  09:05

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl