Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca zdalna na etat

Podkarpackie, Strzyżów,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

RAPIDSTAFF istnieje od 2013 roku.
Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy zdalnej dla kontrahentów reprezentujących kraje
Beneluksu, Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwecji, Hiszpanii i Niemiec.
Po trzech latach, od stycznia 2016 roku RapidStaff rozpoczyna działalność w Polsce.
Naszym celem jest tworzenie możliwości i wykorzystywanie potencjału tam, gdzie dotąd
nie sądzono, że jest to możliwe.
Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest pracowanie w sposób efektywny, a nie dłuższy.
Doceniamy ludzi z inicjatywą, którzy potrafią dostrzec szansę na zdobycie przewagi i
nagradzamy tę inicjatywę za każdym razem.
Stanowisko:
ZDALNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ
Miejsce pracy: Polska, praca zdalna w dowolnym mieście

Opis stanowiska:
Do obowiązków pracownika zajmującego stanowisko Zdalnej Obsługi
Zamówień należy:
- Przyjmowanie nowych zamówień i odszukanie właściwych
produktów
- Przyjmowanie zgłoszeń problemów od klientów
- Procesowanie zapytań klientów za pośrednictwem systemu
CRM
- Procesowanie reklamacji.
Ze względu na duże zapotrzebowanie kadrowe, wszyscy
nowozatrudnieni będą przekazywani do Działu Rekrutacji aż do
zakończenia naboru. W tym czasie do ich obowiązków będzie należeć
prowadzenie zdalnej rekrutacji pracowników na stanowisko Zdalnej
Obsługi Zamówień.
Wymagania:
-uczciwosć
-ukończone min. 16 lat,
-umiejętność obsługi komputera,
-odpowiednia dyspozycyjność,
-zaangażowanie i chęć do pracy.
Aplikanci bez uprzedniego doświadczenia w pracy w Wielkiej Brytanii, i nie dysponujący numerem National Insurance, będą musieli uiścić ubezpieczenie zewnętrzne w wysokości 250zł, które jest niezbędne do zapewnienia im legalnego zatrudnienia na terenie Wielkiej Brytanii (podstawy prawne: National Insurance Contributions Act 2013, 2014, 2015, oraz HMRC SSA Act).
Ubezpieczenie to jest zwrotne i jest zwracane po zakończeniu lub zerwaniu umowy. Ważne: Nie zajmujemy się wyrabianiem National Insurance Number, a ubezpieczenie zewnętrzne jest mechanizmem zastępczym przewidzianym dla pracowników nieposiadających tego numeru, a wykonujących pracę na rzecz brytyjskiego pracodawcy poza granicami tego kraju.

Oferujemy:
W zamian DCT oferuje:
- Wynagrodzenie w wysokości 2800PLN netto miesięcznie lub
700PLN netto tygodniowo,
- 2 tygodnie płatnego urlopu rocznie,
- Możliwość relokacji do centrali w Wielkiej Brytanii po
przepracowaniu 6 miesięcy,
- 15 lub 30 godzinowy tryb pracy,
- 3 lub 12 miesięczny
kontrakt: rekrutacja.obslugaklienta@poczta.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 24 Czerwiec, 2016  09:05

Identyfikator: 585780

Wyświetleń: 3138