Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca przez Internet
<< Poprzednie ogłoszenie

Płatne ankiety. Poszukujemy respondentów do badań marketingowych

(Katowice, )
Płatne ankiety. Poszukujemy respondentów do badań marketingowych


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Masz własne zdanie? I to chodzi!

Jako zarejestrowany respondent na stronie www.mojaopinia.pl możesz podzielić się z nami Twoją opinią na różne ciekawe tematy. Nasi klienci to głównie producenci dóbr konsumpcyjnych, firmy oferujące usługi jak również branża medialna.

Za udział w ankietach respondenci dostają wynagrodzenie, które jest rekompensatą za czas włożony w odpowadanie na pytania w swoim wolnym od pracy czasie. Za 30-minutową ankietę możesz zarobić w zależności od grupy docelowej projektu w przeliczeniu nawet do 10 złotych.

Udział w ankietach wymaga rejestracji. Rejestracja oraz udział w ankietach są w pełni niezobowiązujące i bezpłatne. Aby się zarejestrować wejdź na naszą stronę http://www.mojaopinia.pl/ i wypełnij formularz rejestracyjny.

Operatorem jest renomowany instytut badań rynku Untiedt Research GmbH. Odpowiedzi na pytania dotyczące udziału w naszych ankietach oraz zasad ich wynagradzania znajdziesz na stronie w zakładce &#8222;często zadawane pytania&#8220;. my respondentów do badań marketingowych


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl