zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca dla Kierowcy
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca na stanowisku kierowca-magazynier

(Ruda Śląska, Ruda Śląska, )

Firma GRUBURG VENDING Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko
KIEROWCA-MAGAZYNIER:

Opis stanowiska: Osoby zatrudnione na ww. stanowisku będą zajmowały się towarowaniem automatów vendingowych na powierzonym terenie.

Od kandydatów oczekujemy:

- prawa jazdy kat. B
- znajomości topografii województwa śląskiego
- wykształcenia średniego
- wysokiej odpowiedzialności i sumienności
- umiejętności pracy w zespole
- komunikatywności
- zaangażowania w wykonywaną pracę
- zaświadczenia o niekaralności
- doświadczenie w branży elektronicznej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- umowę o pracę
- pełny etat (praca w systemie jednozmianowym)
- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Chętnych kandydatów spełniających powyższe oczekiwania prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@gruburg.pl wraz z adnotacją

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 21 Lipiec, 2011  11:22