Polska Darmowe Ogłoszenia

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: STRÓŻ OCHRONA OBIEKTU z grupą inwalidzką

Poznań, Poznań,

Miejsce pracy: wielkopolskie , Poznań

Wymagania:
Zawód - doświadczenie zawodowe: Pracownik ochrony fizycznej bez licencji -
Opis doświadczenia: 0.00 - Pracownik ochrony fizycznej bez licencji
Umiejętności i uprawnienia: orzeczenie o niepełnosprawności

Zadania:
Pilnowanie na terenie obiektu i wokół obiektu. Oferta wyłącznie dla os. niepełnosprawnych.

Oferujemy:
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze

Prosimy przesłać aplikacje na wskazany adres mailowy

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 17 Czerwiec, 2013  21:26

Identyfikator: 463829

Wyświetleń: 3129