zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca dla Kierowcy
<< Poprzednie ogłoszenie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY &#8211; branża techniczna

(Tarnów, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja Rekrutacyjna ERTA poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Brzeg-Oława, Tarnów, Częstochowa-Kielce

Opis stanowiska:

- Obsługa rynku w danym regionie
- Systematyczne odbieranie zużytych akumulatorów z miejsc ich powstawania (sklepy, hurtownie, warsztaty, serwisy, zbiornice złomu, przedsiębiorstwa)
- Załadunek i rozładunek akumulatorów w miejscu ich gromadzenia
- Prowadzenie i obsługa samochodu dostawczego
- Prowadzenie dokumentacji wewnętrznej firmy zgodnie z ustawą o odpadach
- Comiesięczne rozliczenie w siedzibie firmy
- Bieżące raportowanie działań przełożonemu

Wymagania:

- Minimum roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w
branży technicznej
- Wykształcenie średnie techniczne
- Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office, Outlook
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premie uzależnione od ilości pozyskanego odpadu)
- Umowa o pracę
- Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem
&#8222;Przedstawiciel handlowy &#8211; branża techniczna&#8221;.

Prosimy o umieszczanie w aplikacji oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)"

Posiadamy certyfikaty pośrednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 2017/1b), pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 2017/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 2017/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 2017/3), pośrednictwa zawodowego (nr rejestru 2017/4).