Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Kierowca kat. C+E / LKW Fahrer C + E

Ingolstadt / Bayern / Niemcy, Katowice,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:

&#8226;Obs³uga transportu regularnego na trasach krótkich jak i dlugich od poniedzia³ku do pi±tku

Wymagania:

&#8226;Prawo jazdy kat. C+E
&#8226;Elektroniczna karta kierowcy
&#8226;¦wiadectwo kwalifikacji kierowcy
&#8226;W³asny samochód osobowy mile widziany
&#8226;Znajomosc jezyka niemieckiego mile widziana
&#8226;do¶wiadczenie w prowadzeniu samochodów ciê¿arowych
&#8226;Uprawnienia ADR

Oferujemy:

&#8226;Stabilne zatrudnienie w niemieckiej Agencji Posrednictwa Pracy
&#8226;Atrakcyjne i regularnie wyp³acane wynagrodzenie
&#8226;Niemieck± umowê o pracê na czas nieokreslony
&#8226;Organizacjê zakwaterowania w pobli¿u miejsca pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesy³anie CV w jezyku niemieckim na adres: ewa.gregori@tempus-ipd.de.

Og³oszenie dodane: Wtorek, 12 Lipiec, 2016  11:43

Identyfikator: 587464

Wy¶wietleñ: 3597

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Chcia³a bym podj±æ prace jako opiekunka do dzieci :) Od czerwca.
  2. Chatka Kwiatka - us³ugi florystyczne
  3. CAT 428 E- 2010 NOWA
  4. CHCIA£ABYÆ POZOWAÆ ?
  5. Chicco For Me Fuego 400z³ STAN IDEALNY