zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca dla Kierowcy
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca kat. C + E

(Bydgoszcz, Toruń, )

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży złomowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: Kierowca/06/15
Miejsce pracy: Bydgoszcz oraz cała Polska

Zadania:

&#8226; Przewóz towarów pojazdem specjalistycznym (hakowiec z przyczepą 40t DMC) na terenie całej Polski (głównie Północnej i Środkowej),
&#8226; Przewidywane kursy jedno-, dwudniowe na wyznaczonych trasach, możliwe trasy kilkudniowe;
&#8226; Codzienny kontakt z Centralą; punktami skupu złomu oraz odbiorcami złomu;
&#8226; Sprawdzanie poprawności załadunku towaru;
&#8226; Stosowanie się do wyznaczonych norm spalania paliwa powierzonego pojazdu;
&#8226; Dbałość o powierzony sprzęt;
&#8226; Udział w oferowanych szkoleniach.

Wymagania:

&#8226; Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowcy w transporcie krajowym lub zagranicznym (pojazdy specjalistyczne lub ciężarowe) &#8211; warunek konieczny;
&#8226; Czynne prawo jazdy kat. C+E, aktualne badania psychotechniczne i aktualna karta kierowcy &#8211; warunek konieczny;
&#8226; Umiejętność obsługi urządzeń z ekranem dotykowym (tablety, telefony, itp.);
&#8226; Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane kierunki mechaniczne i pokrewne;
&#8226; Wysoka dyspozycyjność i elastyczność w podejściu do pracy, wysoka kultura osobista;
&#8226; Mile widziane doświadczenie w kierowaniu hakowcami (wywrotki, betoniarki, itp.);
&#8226; Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi oraz pozwolenie do pracy na wys. powyżej 1,2m;
&#8226; Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w kierowaniu pojazdami ciężarowymi z przyczepą.

Nasz Klient oferuje:

&#8226; Zatrudnienie w stabilnej i rozwojowej firmie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
&#8226; Pracę na terenie Polski od poniedziałku do piątku (sporadyczne dyżury w soboty);
&#8226; Służbowy telefon komórkowy lub tablet po okresie próbnym;
&#8226; Elastyczne godziny pracy, zgodnie z przepisami prawa dla kierowców zawodowych;
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz premie i bonusy;
&#8226; Pracę w przyjaznym zespole.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV i nr ref. Kierowca/06/15 w temacie wiadomości na adres:

ilona.morawska@adecco.com

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl