Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca kat. B

Lublin,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Zadania:
Przewóz ładunków (palet) do 3,5 T (dostawa do Klientów)
Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywana pracą
Dokładne i terminowe rozliczanie przesyłek pobranych do doręczenia
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów

Wymagania:
Dyspozycyjność
Komunikatywność
Odpowiedzialność
Umiejętność szybkiego rozeznania się w topografii miasta

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
Atrakcyjny i jasny system wynagradzania
Możliwość rozwoju i awansu
Możliwość pracy dodatkowej

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zachęcamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych na info@pacifica.ml

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 19 Marzec, 2015  14:09

Identyfikator: 542635

Wyświetleń: 4515