Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca - dostawca Trójmiasto

Gdańsk i okolice, Gdansk,

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko:
KIEROWCA - DOSTAWCA

Nr ref.: KD/GD/2014
Miejsce pracy: Gdańsk
Wymagania:

&#8226; Ważne prawo jazdy kat. C
&#8226; Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
&#8226; Karta kierowcy
&#8226; Uprawnienia na przewóz rzeczy
&#8226; Znajomość obsługi komputera (mile widziana znajomość programów magazynowych)
&#8226; Doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość topografii miasta i okolic będzie dodatkowym atutem
Zakres obowiązków:
&#8226; Dostawy do Klientów firmy na terenie miasta i okolic
&#8226; Prawidłowy obrót towaru w magazynie
&#8226; Przyjmowanie i wydawanie towaru w magazynie
Nasz Klient oferuje:
&#8226; Stabilną pracę w dynamicznie zarządzanej i rozwijającej się firmie
&#8226; Motywacyjny system wynagradzania
&#8226; Dobrą atmosferę w pracy
&#8226; Ubiór służbowy
&#8226; Wolne weekendy i święta
&#8226; Atrakcyjną ofertę produktów firmy dla pracowników
opis dodatkowy:
Oferta dotyczy pracy stałej.
Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia CV z zaznaczeniem w tytule maila numeru referencyjnego KD/GD/2014 na adres mailowy:

edyta.zamora@adecco.com

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)&#8221;
Numer referencyjny: KD/GD/2014

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 14 Sierpien, 2014  08:52

Identyfikator: 517532

Wyświetleń: 3812