Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca dla Kierowcy
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca do wypożyczalni samochodów

(Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, )
Kierowca do wypożyczalni samochodów


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy wysokiej klasy pracowników którzy chcieliby wspólnie z nami tworzyć nową wizję obsługi klienta. Obecnie poszukujemy dyspozycyjnych studentów zaocznych do pracy na zasadzie umowy zlecenie na stanowisku kierowcy w naszym oddziale w Piotrkowie Trybunalskim.


Zatrudnione na umowę zlecenie osoby będą odpowiedzialne za obsługę oddziału. Przede wszystkim praca polega na dostarczaniu oraz odbiorze samochodów.
Idealni kandydaci powinni wykazać się: dyspozycyjnością, entuzjazmem, doświadczeniem w obsłudze klienta, jak i w sprzedaży usług, oraz znajomością topografii Piotrkowa oraz całego regionu.

Obowiązkowym warunkiem zatrudnienia jest: ważne prawo jazdy kategorii B oraz aktywny status ucznia lub studenta, zamieszkanie na terenie Piotrkowa, doświadczenie w prowadzeniu pojazdów oraz niekaralność.
Znajomość języków obcych mile widziana, w szczególności jęz. niemiecki i angielski.
.

Jesteśmy jedną z największych i najszybciej rozwijających się firm w branży krótko jak i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych na terenie naszego Kraju. Poszukujemy kandydatów ambitnych, zmotywowanych na sukces i rozwój zawodowy, ludzi nie bojących się pracy i kontaktów z ludźmi.

Naszym nowym pracownikom oferujemy:

* zatrudnienie w stabilnej finansowo Firmie (spółce akcyjnej)
* możliwość rozwoju zawodowego w perspektywicznej branży
* atrakcyjne wynagrodzenie
* pracę w młodym, dynamicznym zespole
* umowę zlecenie

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny, zdjęcie), z podaniem adresu zamieszkania na adres:

e-mail: rekrutacja@panek.eu
W temacie maila proszę wpisać: Kierowca-Piotrków

Ogłoszenie dodane: Sobota, 19 Marzec, 2011  14:21Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl