zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca dla Kierowcy

Kierowca &#8211; Przedstawiciel do obsługi reklam terenowych

(Ul. Żwirki i Wigury, Mikołów, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Firma Robot &#8211; King Mikołów zatrudni

Kierowca &#8211; Przedstawiciel

do obsługi reklam terenowych

Miejsce: Mikołów, Katowice, Ruda Śląska, Chorzów, Żory i okolice

Obowiązki:

- obsługa reklam w wyznaczonym rejonie marketingowym,

- dbanie o wysoki poziom jakości świadczonych usług.

Wymagania:

- prawa jazdy kat. B

- samochód osobowy

- dobra organizacja pracy

- inicjatywa oraz zaangażowanie

- komunikatywność

- wysoka kultura osobista

- dyspozycyjność

Oferujemy:

- pracę w dużej stabilnej firmie

- wynagrodzenie 2200 zł podstawy + atrakcyjny system premiowy

- przyuczenie osób bez doświadczenia

- bezpłatne szkolenia

- zwrot kosztów paliwa

- praca w młodym dynamicznym zespole

- możliwość rozwoju i awansu

- samochód służbowy po okresie próbnym

Minimalne wykształcenie:

Zasadnicze zawodowe

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 21 Czerwiec, 2012  14:54