Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca dla Kierowcy
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca W Transporcie MiĘdzynarodowym

(Kutno, Żychlin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

O pracy

Poszukujemy kierowcy w transporcie międzynarodowym. Osób, które lubią być w trasie i nie boją się wyzwań. Kierowca na tym stanowisku wykonywać będzie trasy na terenie Europy.


Oferujemy

Odpowiedzialną pracę
Dobre wynagrodzenie zgodne z wykonywanymi obowiązkami
Dobre warunki pracy
Pracę ze sprzętem najwyższej jakości w nienagannym stanie technicznym
System pracy 2/1

Oczekujemy

Ukończone 21 lat
Doświadczenie w transporcie międzynarodowym (silos)
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (warunek konieczny)
Poczucie odpowiedzialności
Gotowość do pracy wysokiej jakości
Prawo jazdy kat. C+E
Zaświadczenie o niekaralności
Aktualne zaświadczenie o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy
Aktualne badanie psychologiczne
Miejsce zamieszkania Kutno lub okolice

Nasza organizacja

Grupa Nijhof-Wassink
Rodzinna firma, założona w 1967 roku. Dziś jeden z pionierów branży logistycznej na arenie międzynarodowej. Obecnie zatrudnia ponad 1100 pracowników w kilku krajach Europy, z czego 350 w Polsce.

Nijhof-Wassink Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Nijhof-Wassink, która świadczy usługi logistyczne na terenie Europy. Specjalizuje się w przewozie materiałów sypkich luzem przy użyciu środków transportu drogowego, kolejowego i wodnego, a także produktów płynnych, w tym niebezpiecznych (ADR) w transporcie drogowym i intermodalnym. Oferuje także usługi mycia samochodów ciężarowych i naczep. Specjalizuje się w usługach magazynowania neutralnych produktów sypkich oraz płynnych produktów ADR.

CV (z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883) prosimy przesyłać na adres: angelika.borkowska@nijwa.com.pl Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 26 Lipiec, 2016  13:22Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl